samostatný referent úseku řízení jakosti

Popis

požadujeme:

- znalost IATF16949, ISO 9001, ISO 14001 výhodou
- certifikace interního auditora výhodou
- schopnost práce v týmu
- samostatnost
- školení na VDA 2, VDA 6.5., Core Tools (SPC, MSA, FMEA) výhodou
pracovní náplň:
- administrativní činnosti v systému řízení kvality
- vstupní a výstupní kontrolu IATF dílů
- kontrola a uvolnění prvního vyrobeného kusu ze zakázky
- zadržení vadných výrobků
- podpora při zjišťování příčin chyb (výroby vadných kusů) a jejich řešení
- práce s výkresovou dokumentací
- vzorkování dle VDA 2
- vypisování 8D reportů od zákazníka

5 týdnů dovolené, benefit na zdravotní služby a zdravotní rehabilitace, příspěvek na penzijní připojištění, závodní stravování, roční odměna, životní pojištění, odměna za odpracování plného měsíčního pracovního fondu

Hlásit se na e-mail *** nebo na tel. č.***/7.00 hod - 15.00 hod/ nebo osobně /7.00 hod - 15.00 hod/

Informace o pozici

Plat: od 27 000 Kč/měs.

Vzdělání Žádné

Kontaktní osoba: Lucie Chlupová