SAMOSTATNÝ PROJEKTANT/SAMOSTATNÁ PROJEKTANTKA ELEKTRO

Popis

Náplň práce:

tvorba projektů řídících rozvaděčů chladírenských technologií, příprava výrobní dokumentace, oživování řídících systémů.

Požadujeme:

VŠ- obor elektrotechnika, znalost práce v kreslícím softwaru- ELCAD nebo podobný, nutná znalost AJ, znalost NJ výhodou, praxe v oboru min. 5 let.

Nabízíme:

dovolená 5 týdnů, jazykové kurzy AJ, NJ, FJ, vyhrazené parkoviště, sleva na firemní výrobky, kafetérie.
Pokud Vás tato

nabídka

práce zaujala, pošlete nám životopis na e-mail: ***
Bližší informace na tel.***nebo https://sinop.cz.
Osobní

kontakt

možný pouze po předchozí telefonické domluvě.

Informace o pozici

Plat: od 60 000 Kč/měs.

Vzdělání Magisterské

Kontaktní osoba: Lenka Šimánková