Samostatný pracovník expedice - kvalitář / kvalitářka

Popis

1.

kontakt

e-mailem, osobně po telefonické domluvě. Tel.:***(klapka 31), e-mail: ***

Požadujeme:

manuální zručnost, pečlivost a spolehlivost; práce vhodná i pro ženy!!!

Náplň práce:

- kompletace zakázek (lepení nálepek, balení, skládání krabic)
- jednoduché montáže (šroubování, nýtování)

Zaměstnanecké výhody: měsíční prémie, stravenkový paušál,

benefity

, příspěvek na penzijní připojištění po 1 roce v případě trvání pracovního poměru, příjemné pracovní prostředí, pracovní poměr na dobu určitou s možností prodloužení na neurčito, firemní sportovní akce

Nástup možný po dohodě nebo ihned. Doba určitá 1 rok poté doba neurčitá.

Informace o pozici

Plat: 25 – 33 000 Kč/měs.

Vzdělání Základní

Kontaktní osoba: Romana Říčná