SAMOSTATNÝ ELEKTROMONTÉR, SAMOSTATNÁ ELEKTROMONTÉRKA

Popis

Náplň práce:

výroba a montáž rozvaděčů pro chladírenské technologie, "oživování" chladírenských technologií.

Požadujeme:

vzdělání v oboru elektro, základní znalost MaR, schopnost orientace v elektro dokumentaci, praxi ve výrobě a zapojování řídících rozvaděčů.
Zaměstnanecké výhody: dovolená 5 týdnů, příspěvek na obědy, parkoviště pro zaměstnance, sleva na firemní výrobky, kafetérie.
V případě zájmu

kontakt

ujte zaměstnavatele telefonicky od 7:00 do 15:00 hod. nebo e-mailem.
Osobní

kontakt

možný pouze po předchozí telefonické domluvě.

Informace o pozici

Plat: od 40 000 Kč/měs.

Vzdělání Středoškolské (výuční list)

Kontaktní osoba: Lenka Šimánková