Rozpočtář/přípravář staveb

Popis

Náplň práce:

• Příprava podkladů pro rozpočty projektů
• Vytváření a kontrola výkazů výměr dle projektové dokumentace
• Zpracování rozpočtů pro veřejné zakázky i soukromé investory
• Poptávání a vyhodnocování nabídek subdodavatelů
• Zpracování technologických postupů a výkresů
• Určení stavebních materiálů a výkonů dle projektů

Požadavky

• SŠ vzdělání stavebního směru
• Základní znalost CAD, orientace ve výkresech a cenách stavebních prací
• Spolehlivost, zodpovědnost, ochota učit se novým věcem
• Znalost rozpočtů výhodou (není podmínkou)
• Vhodné i pro absolventy bez praxe

Nabízíme:

• Zajímavou práci ve firmě s 30letou tradicí
• Zaškolení, služební telefon, stravovací paušál
• Možnost odborného růstu a dalšího vzdělávání
• Flexibilní pracovní doba
• Mzda dle praxe, po zapracování růst

Informace o pozici

Plat: od 30 000 Kč/měs.

Vzdělání Středoškolské (maturita)

Kontaktní osoba: Markéta Almásyová