Řidič/ka VZV v logistice

Popis

Náplň práce:

naskladňování a vyskladňování zboží, převážení dílů z a do místa určení za pomoci VZV.

Požadujeme:

dobrý zdravotní stav a fyzickou kondici, schopnost pracovat v týmu, zručnost, flexibilitu, spolehlivost, oprávnění k řízení VZV (v případě neplatného oprávnění lze pomoci s obnovou). Schopnost alespoň částečné komunikace v českém/slovenském jazyce výhodou.

Nabízíme:

nadstandardní příplatky za směnnost, bonusy ke mzdě, prémie, 5 týdnů placené dovolené, 5 dnů zdravotního volna, možnost ubytování, dotované závodní stravování, zdarma firemní dopravu z Loun a Žatce.
Způsob 1.

kontakt

u se zaměstnavatelem: tel.***nebo e-mailem ***

Informace o pozici

Plat: 32 200 – 36 000 Kč/měs.

Vzdělání Základní

Kontaktní osoba: Lukáš Vrbata