Řidič/ka nákladní dopravy

NÁPLŇ PRÁCE: rozvoz zboží po celé ČR - jednoty, rozvoz již naloženého zboží a jeho vykládka, vedení přepravní a předávací dokumentace, parkování v sídle společnosti, občasná práce o víkendech, občasná práce v noci
POŽADAVKY: psychotesty, časovou flexibilitu, fyzickou zdatnost, praxe v řízení nad 7,5 t výhodou
NABÍZÍME: docházkový bonus až 1 000 Kč/měsíc, příspěvek na stravování až 1 500 Kč/měsíc, mimořádná roční odměna, zaměstnanecké balíčky masa a masných výrobků; vitamínový balíček, odměna za doporučení nového zaměstnance, odměna při významném životním jubileu, poukazy na nákup v prodejnách COOP

KONTAKT:

osobně, telefonicky, e-mailem - kdykoliv

Informace o pozici

Plat: 29 – 35 000 Kč/měs.

Vzdělání Středoškolské (výuční list)

Kontaktní osoba: Markéta Švecová