řidič/ka MKD

Popis

Náplň práce

-řidič/ka vnitrostátní a mezinárodní kamionové dopravy. Státy EU: Německo, Rakousko, Francie, Nizozemí, Slovensko , Švýcarsko.

Požadujeme

- platný řidičský průkaz skupiny CE, profesní způsobilost, digitální karta, cestovní pas, dopravně-psychologické vyšetření, dobrý zdravotní stav, praxe výhodou, bezúhonnost a flexibilita, výhodou částečná znalost NJ, AJ. Víkendy volné !! Práce pondělí-pátek, měsíčně ujeto kolem 9 500 kilometru. Dovolená na zotavenou, striktní dodržování předpisů AETR, pracovní doba po-patek i méně.

Kontakt

na tel. Po-pa 7-16:00, p Gasnárek***, Juříková***, na mail, osobně po tel. domluvě.

Informace o pozici

Plat: od 43 000 Kč/měs.

Vzdělání Základní

Kontaktní osoba: Adriana Juříková Gabriel Gasnárek,