Řidiči sk. C+E s profesním průkazem

Popis

Pozice: Řidiči sk. C+E s profesním průkazem

Kontakt:

Kovář Jan, tel.:***, e-mail: ***

První kontakt

e-mailem nebo telefonicky.
Hledáme do svého týmu zaměstnance na pozici ŘIDIČ sk. C+E s profesním průkazem:

Náplň práce:

pravidelné čištění a sanitace mobilních toalet, převoz a instalace mobilních toalet a ostatních produktů naší společnosti, dále obsluha svěřeného servisního vozidla.

Požadujeme:

řidičské oprávnění sk. C+E, profesní průkaz, časovou flexibilitu, fyzickou zdatnost a spolehlivost.

Nabízíme:

zajímavé odpovídající platové ohodnocení, zázemí ve stabilní rozrůstající se české společnosti, motivační bonusy dle odvedené práce a další

benefity

Mobilní telefon, příspěvek na dopravu do zaměstnání a další zaměstnanecké

benefity

Nástup od 1.6.2024 na dobu určitou do 31.5.2025.Mzda: 45 000,- až 55 000,- Kč
Místo výkonu práce: Rožmitál pod Třemšínem

Informace o pozici

Plat: 45 – 55 000 Kč/měs.

Vzdělání Základní

Kontaktní osoba: Jan Kovář