ŘIDIČI sk. C

Popis

z:9/9/2024
V případě zájmu zasílejte v termínu do 25. 9. 2024 životopis na e-mailovou adresu *** (do předmětu e-mailu uveďte "ŘIDIČ")

Náplň práce:

- řízení nákladního vozidla pro svoz odpadu
- údržba vozidla v řádném technickém stavu
- vedení záznamů o provozu vozidla.

Požadujeme:

- řidičský průkaz sk. C (výhodou C+E)
- platný profesní průkaz řidiče a kartu řidiče
- platné dopravně-psychologické vyšetření
- průkaz ADR výhodou (osvědčení o školení řidičů přepravujících nebezpečné věci)
- zodpovědnost a spolehlivost, fyzickou zdatnost
- nástup do zaměstnání možný ihned.

Nabízíme:

- práci v kvalitní české společnosti s dlouholetou tradicí
- jistotu stabilního zaměstnání
- pracovní dobu 37,5 hod. týdně
- jednosměnný provoz
- zajímavé mzdové ohodnocení - nástupní hrubá mzda až 28 500 Kč měsíčně + prémie (s možností navýšení po zapracování)
* zaměstnanecké

benefity

- roční odměna (tzv. 13. plat), mimořádné odměny, 5 týdnů dovolené, Multi pass card - stravenky v hodnotě 180 Kč a poukázky Flexi Pass, příspěvek na penzijní připojištění, výhodné mobilní tarify i pro rodinné příslušníky.

Kontakt

popřípadě i telefonicky vedoucí střediska Dopravy paní Markéta Kardošová na tel. č.***.

Informace o pozici

Plat: od 28 500 Kč/měs.

Vzdělání Základní

Kontaktní osoba: Markéta Kardošová