Řidič/ka - demontážní dělník/ce

POUZE PRO OSOBY SE ZDRAVOTNÍM POSTIŽENÍM (OSOBY ZDRAVOTNĚ ZNEVÝHODNĚNÉ) !!! Místo výkonu práce: Lesní 5a, 350 02 Cheb. Pracovní poměr na dobu neurčitou. Nástup možný ihned. Mzdové ohodnocení: 130,- Kč/hod. Pracovní úvazek plný nebo zkrácený (min. 30 hod/týdně).

Náplň práce:

řidiči nákladního vozu pro vnitrostátní přepravu (Čechy), jedná se o přepravu vysloužilých elektrických spotřebičů a materiálů získaných jejich zpracováním, jízdy jsou plánovány pouze přes den.

Požadujeme:

řidičský průkaz sk. C nutný, profesní průkaz.

Nabízíme:

osobní ohodnocení, cestovní náhrady, příjemné pracovní prostředí.

Kontakt

pro zájemce: telefonicky (volat 6:00-16:00 h) anebo e-mailem.

Informace o pozici

Plat: od 130 Kč/hod.

Vzdělání Středoškolské (výuční list)

Kontaktní osoba: Tomáš Králík