Řidič / řidička nákladních automobilů

Popis

Kontakt

telefonicky PO-PÁ od 7:00 do 15:00 hodin nebo e-mailem na adresu ***

Výkon práce: ČR

Požadujeme:

- řidičský průkaz sk. C + E, profesní průkaz, kartu řidiče
- slušné jednání spolehlivost a samostatnost.

Náplň práce:

- pravidelná přeprava Škoda Auto a.s.Kvasiny - Mladá Boleslav
- možnost parkování na trase Kvasiny - Mladá Boleslav.

Nabízíme:

- 5 týdnů dovolené, motivační finanční ohodnocení
- dodržování právních předpisů AETR, školení, technické zázemí
- zaměstnanecký program Vodafone, mobilní telefon, pracovní oblečení.

Informace o pozici

Plat: 45 – 55 000 Kč/měs.

Vzdělání Středoškolské (výuční list)

Kontaktní osoba: Josef Kotyza