ŘIDIČ NÁKLADNÍHO AUTOMOBILU, TAHAČE

Popis

Jezdíme na vozech MAN, výjezdní místo Klatovy
Stručný životopis zašlete na e-mail: ***
telefon***(ČJ),***(UKR, RUS)
POŽADUJEME: řidičský průkaz sk. C, E, profesní způsobilost (CPC/E95), karta řidiče, praxe min. 2 roky, znalost NJ nebo jiného jazyka pro potřebu při přepravě, obezřetnost, spolehlivost, dochvilnost
Pro zájemce ze států mimo EU: potvrzení o legálním pobytu v ČR (např. vízum dočasné ochrany), dokumenty o předchozí praxi (tuzemská firma nebo společnost v zemi původu)
NÁPLŇ PRÁCE: přeprava kontejnerů - země EU, Moldávie, Španělsko, zodpovědnost za řádné zajištění nákladu, nakládka a vykládka s podporou týmů na místě
Ubytování na trasách a mezi jízdami (případně možnost spát ve vlastním NA)
MZDOVÉ PODMÍNKY: 60 000 Kč brutto (40 t. základ) + cestovné
DALŠÍ VÝHODY: pojištění zodpovědnosti za škodu zaměstnance ("pojistka na blbost")

Informace o pozici

Plat: od 60 000 Kč/měs.

Vzdělání Základní

Kontaktní osoba: ŽIVOTOPIS