Referent/ka veřejných zakázek

Popis

Náplň práce:

příprava, zadávání a kontrola veřejných zakázek, tvorba zadávacích podmínek, organizace výběru dodavatele, posuzování a vyhodnocení nabídky, zpracování zadávacích dokumentací a návrhů obchodních smluv pro veřejné zakázky.

Požadujeme:

VŠ vzdělání ekonomického směru, orientaci v oboru (zákon č. 134/2016 Sb., o zadávání veřejných zakázek), praxi v realizaci VZ, pečlivost, odpovědnost, týmového ducha, samostatnost, ochotu dále se vzdělávat.
Platové podmínky: 11. platová třída dle započitatelné praxe (nařízení vlády č. 341/2017 Sb., o platových poměrech zaměstnanců ve veřejných službách a správě), po zapracování osobní příplatek, čtvrtletní odměny.

Nabízíme:

práci v mladém dynamickém kolektivu, samostatnou kancelář, možnost home office zahrnující max. 25 % pracovní doby, pružnou pracovní dobu, možnost dalšího vzdělávání, pracovní poměr na dobu neurčitou.

Strukturované životopisy zasílejte na email ***

Informace o pozici

Plat: 25 280 – 37 170 Kč/měs.

Vzdělání Bakalářské

Kontaktní osoba: Marcela Kuchařová