REFERENT/KA ODDĚLENÍ KVALITY

Popis

Jedná se o pracovní poměr na dobu určitou.

Náplň práce:

působnost v oddělení kvality, mapování a použití chemických látek v souladu s REACH a CLP, účast na pravidelných auditech externích certifikačních společností.

Požadujeme:

znalost chemického zákona, nařízení REACH a CLP, SŠ/VŠ chemického zaměření, znalost MS Office, aktivní znalost AJ (slovem i písmem).
Zaměstnanecké výhody: zvýhodněné závodní stravování, dovolená navíc, příspěvek na penzijní pojištění.
V případě zájmu

kontakt

ujte zaměstnavatele e-mailem.

Informace o pozici

Plat: od 30 000 Kč/měs.

Vzdělání Středoškolské (maturita)

Kontaktní osoba: Hana Fuxová