REFERENT PŘEPÁŽKY, ADMINISTRATIVNÍ PODPORA PRACOVIŠTĚ

Po 3 měsících bude umožněn přestup do hlavního pracovního poměru na dobu určitou (zástup za MD)

Náplň práce:

Administrativní podpora pracoviště a přepážkový pracovník v Oddělení pobytu cizinců Zlínský kraj, MV. Výkon administrativní podpory pracoviště a činnosti související s agendou povolování pobytů dle zák. č. 326/1999 Sb.; archivní a spisová činnost apod.

Místo výkonu práce: Zlín
Kvalifikační

požadavky

: úplné středoškolské vzdělání zakončené maturitní zkouškou a výše.
Další předpoklady:

" velmi dobrá uživatelská znalost práce s PC (MS Office, Outlook),
" dobré komunikační vlastnosti a dobrá znalost ČJ
" trestní a morální bezúhonnost
" flexibilita
" znalost cizinecké problematiky a zák. č. 326/1999 Sb. výhodou
" znalost AJ, RJ výhodou

Nabízíme:

" dohoda o pracovní činnosti bude uzavřena na dobu určitou s cílem (cca. po 3 měsících) přestupu do hlavního pracovního poměru (zástup za mateřskou/rodičovskou dovolenou).
" částečně flexibilní pracovní doba.
" dovolená
" hodinová mzda 190 Kč
" nástup možný nejlépe ihned

Nabídku se strukturovaným životopisem je možné zaslat na e-mailovou adresu *** Do předmětu emailu uveďte "DPČ". Vyrozumění obdrží pouze uchazeči, kteří budou pozváni k ústnímu pohovoru.

Informace o pozici

Plat: od 190 Kč/hod.

Vzdělání Žádné

Kontaktní osoba: Ondřej Kadlčák