Referent obchodního oddělení - logistik

Popis

REFERENT OBCHODNÍHO ODDĚLENÍ - LOGISTIK
Nástup možný ihned.

Náplň práce:

práce v systém Helios Green
komunikace se zákazníky
přijímání a zpracování objednávek a odvolávek
spolupráce s plánováním výroby, projektovými manažery
spolupráce s oddělením kvality při řízení reklamace
účast na výrobních poradách
archivace dokladů
zadávání příkazů k expedici, spolupráce se skladem, tisk expedičních štítků
zajišťování logistických záležitostí /zařízení přepravy, správné balení expedovaného zboží, odpovídající dokumentace/
odpovědnost za správnost údajů v systému /ceny, odběratelská čísla, adresy…/

Požadavky

Uživatelská znalost MS Office, Helios Green výhodou, znalost a orientace v zákaznických portálech, znalost anglického jazyka na komunikativní úrovni, časová flexibilita, spolehlivost, zodpovědnost, samostatnost.
Zaměstnanecké výhody: Sodexo karta, 20% prémie, stravenkový paušál, dny dovolené navíc, příspěvek na penzijní a životní spoření, příspěvky na letní tábory a lyžařské výcviky pro děti a jiné.

První kontakt:

telefonicky (po-pá 8-16 h.), osobně, emailem.
ov.:4.3.24

Informace o pozici

Plat: od 25 000 Kč/měs.

Vzdělání Středoškolské (maturita)

Kontaktní osoba: Ivona Bětuňáková