REFERENT NÁKUPU

Popis

Zkušební doba: 3 měsíce.
Místo výkonu práce: České Budějovice.
Hlavní pracovní náplň:
- Zajištění nákupů u dodavatelů za využití elektronického objednávkového systému, e-mailové a telefonické komunikace.
- Vedení účetních podkladů z realizovaných dodávek zboží.
- Sestavení objednávky dle charakteru zboží.
- Řízení reklamace a vedení komunikace s dodavatelem při zajištění náhradních dodávek zboží. - Pravidelné vyhodnocení objemu nákupů dle daného časového období.
- Vedení evidence příslušných dokladů od dodavatelů, reklamačních listů, seznamu smluvních dodavatelů a sjednaných obchodních podmínek na základě obchodních smluv.

Požadujeme:

SŠ vzdělání technického nebo ekonomického směru, znalost angličtiny na komunikativní úrovni, praxi v oblasti nákupu, automotive výroby výhodou, znalost MS Excel, MS Power Point, MS Word, pracovní a časovou flexibilitu, zodpovědnost.

Nabízíme:

zázemí silné skupiny, práci se špičkovým výpočetním systémem, dobré platové podmínky včetně systému odměn, možnost dalšího vzdělávání a zvyšování kvalifikace.
Zaměstnanecké

benefity

: 5 týdnů dovolené, odměny za pracovní věrnost firmě, sociální výpomoc v mimořádných životních situacích, bezúročné půjčky na bytové účely, příspěvek na závodní stravování.

Informace o pozici

Plat: 26 – 30 000 Kč/měs.

Vzdělání Středoškolské (maturita)

Kontaktní osoba: Blanka Novotná