ŘEDITEL/ŘEDITELKA DRUŽSTVA

Popis

STRUKTUROVANÝ ŽIVOTOPIS zasílejte e-mailem na adresu: ***
NÁPLŇ PRÁCE: organizace a řízení běžné hospod. činnosti družstva a Ekofarmy Kolinec, s.r.o., zajišťování dobrého fungování a prosperity družstva a Ekofarmy Kolinec, s.r.o., iniciování zavádění inovací v zemědělské výrobě s cílem zvyšování efektivity a rentability hospodaření,...
POŽADAVKY: řidičský průkaz sk. B, práce s PC (MS Word, Excel), organizační a komunikační schopnost, zkušenost s vedením podniku
VÝHODOU: praxe v oboru zemědělství, ekonomie
MZDA: od 40 000 Kč
ZAMĚSTNANECKÉ VÝHODY: mobilní telefon, dovolená 5 týdnů, závodní stravování, příspěvek na život. pojištění

Informace o pozici

Plat: od 40 000 Kč/měs.

Vzdělání Magisterské

Kontaktní osoba: ŽIVOTOPIS