Recepční v hotelu

Popis

Kontakt:

Sokulský Vladimír, e-mail: ***
Pokud máte zájem stát se součástí našeho týmu, zašlete nám svůj životopis s motivačním dopisem na email: ***

Náplň práce:

o Vítání hostů a zajišťování servisu při jejich příjezdu i odjezdu
o Správa rezervací a komunikace s hosty přes telefon a email
o Poskytování informací o hotelu a místních atrakcích
o Řešení dotazů a požadavků hostů s profesionálním přístupem
o Spolupráce s ostatními odděleními hotelu

Požadujeme:

o Minimálně středoškolské vzdělání
o Zkušenosti na pozici recepční nebo v oblasti hotelnictví výhodou
o Výborné komunikační a organizační schopnosti
o Příjemné a reprezentativní vystupování
o Znalost anglického nebo německého jazyka na komunikativní úrovni
o Schopnost pracovat na směny, včetně víkendů a svátků
o Spolehlivost, flexibilitu a ochotu učit se novým věcem

Nabízíme:

o Práci v prestižním a stabilním hotelovém prostředí
o Odpovídající platové ohodnocení a

benefity

o Možnost profesního růstu a dalšího vzdělávání
o Přátelský kolektiv a příjemné pracovní prostředí

Informace o pozici

Plat: od 35 000 Kč/měs.

Vzdělání Středoškolské (maturita)

Kontaktní osoba: Vladimír Sokulský