recepční

Popis

pracoviště Kroměříž - Hotel Purkmistr

Náplň práce:

obsluha recepce hotelu vč. organizačních záležitostí týkajících se chodu hotelu, komunikace s hosty

Požadujeme:

práce vhodná i pro absolventy a osoby zdravotně znevýhodněné, znalost AJ, komunikační schopnosti
- pracovní poměr na dobu určitou 1 rok s možností prodloužení na dobu neurčitou, pracovní doba 8:00 - 20:00 hod, pondělí - neděle v režimu krátký/dlouhý týden

Benefity

: příspěvek na stravování, možnost využití volného času v rekreačních střediscích společnosti, sportovní akce pořádané zaměstnavatelem

Kontakt

telefonicky paní Plandorová, tel.:***, v čase Po-Pá, 7:00 - 15:30 hod., příp. své písemné nabídky se strukturovaným životopisem posílejte na e-mail: ***

Informace o pozici

Plat: 163 – 171 Kč/hod.

Vzdělání Středoškolské (výuční list)

Kontaktní osoba: Veronika Plandorová