Recepční

Místo výkonu práce: Ruská 88/8, 353 01 Mariánské Lázně. Pracovní poměr na dobu neurčitou. Nástup možný ihned (dle dohody). Pracovní doba: krátký x dlouhý týden 7:00-19:00 h.

Náplň práce:

zajištění služeb spojených s příjezdem, ubytováním, platbou a odjezdem hostů, příprava podkladů pro ostatní úseky v hotelu, zajištění dalších služeb dle přání hostů, úzká spolupráce s ostatními středisky.

Požadujeme:

dobrá znalost NJ, částečná znalost AJ (není podmínkou), znalost práce na PC, samostatnost, zodpovědnost, flexibilita, praxe výhodou.

Nabízíme:

k základní mzdě jsou vypláceny pravidelné prémie a příplatky, pravidelný rozpis směn, příspěvek na ošatné, strava hrazená zaměstnavatelem, parkovací místo.

Kontakt

pro zájemce: telefonicky (volat denně 8:00-15:00 h) anebo e-mailem.

Informace o pozici

Plat: od 26 000 Kč/měs.

Vzdělání Žádné

Kontaktní osoba: Helena Šišková