Realizátor zakázek v tiskárně reklamních přemětů - vedoucí pracovník (vhodné i pro OZZ)

Popis

1.

kontakt

POUZE e-mailem. Životopis zašlete na: ***
Výrobce propagačních a dárkových předmětů s vlastním výrobním a tiskařským zázemím, hledá Realizátora zakázek - grafika.

Požadujeme

samostatnost, spolehlivost, znalost práce s PC - podmínka Corel, zkušenosti s tiskovými technologiemi a prací na tiskařských strojích, zkušenosti s aplikací firemních polepů.

Náplň práce

zahrnuje přípravu a výrobu zakázek, realizaci zakázek, spolupráci s obchodním, výrobním, grafickým a marketingovým oddělením. Práce v sídle společnosti v centru Ostravy.

Vhodné i pro osoby zdravotně znevýhodněné (OZZ), OZP s max. 2. stupněm invalidity.

Zaměstnanecké výhody: osobní ohodnocení, prémie, penzijní připojištění, služební automobil

Další informace budou sděleny během pohovoru.

Informace o pozici

Plat: 25 – 35 000 Kč/měs.

Vzdělání Středoškolské (výuční list)

Kontaktní osoba: Miloslava Hučíková