PROVOZNÍ ZÁMEČNÍK / ZÁMEČNICE

Popis

Náplň práce:

údržba provozních objektů (areál DP, sociální zařízení, terminál hromadné dopravy)
" údržba čekáren a informačních nosičů
" údržba zpevněných ploch
" instalatérské práce
" pracovní doba po - pá, 7:00 - 15:00 hod.

Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít

" Střední odborné vzdělání technického směru (provozní, strojní, stavební)
" zodpovědný přístup k práci
" řidičské oprávnění skupiny B

Výhodou bude, pokud budete mít
" řidičské oprávnění skupiny T
" zkušenost s obsluhou vysokozdvižného vozíku
" svářečský průkaz
" praxi na obdobné pozici
Jak o Vás bude postaráno?

" vybavíme Vás zdarma nářadím potřebným pro vaši práci
" poskytneme Vám zdarma pracovní oděv a ochranné pomůcky
" zázemí stabilní firmy, přátelský pracovní kolektiv
" příspěvek na penzijní připojištění ve výši 3%
" příspěvek na stravování, stravenky (výběr ze 3 jídel, závodní jídelna)
" finanční příspěvek na benefitní kartu PLUXEE
" odměny při významných pracovních jubileích
" 5 týdnů dovolené
" zvýhodněné jízdenky MHD pro Vás i rodinné příslušníky (např. rodiče se dvěma dětmi ušetří na ročním jízdném přes 9 000 Kč)
" jistota pravidelného příjmu

Informace o pozici

Plat: 30 – 33 000 Kč/měs.

Vzdělání Středoškolské (výuční list)

Kontaktní osoba: Vítková, Kocman