Provozní zámečníci, údržbáři

26 – 45 000 Kč/měs.

Přijmeme provozního zámečníka / údržbáře - nástupní mzda dle vzdělání a praxe od 26.000 Kč do 45.000 Kč.
pracovní náplň:
- preventivní kontrola a údržba strojního zařízení - opravy, výměny a seřizování zařízení - čerpadel, vývěv, odstředivek a dalších točivých strojů - výměny a utěsňování potrubních armatur vč. dalších údržbářských činností - možnost údržbářských prací na potrubních mostech výška cca. 4 - 5m

Požadujeme:

- praxe z výrobní společnosti výhodou - znalost opravárenských činností - výměny ložisek, lisování strojních součástí apod.
- po zaučení - samostatnost, zodpovědnost a spolehlivost - průkaz na VZV
výhodou - základní svářečský průkaz metoda 111 výhodou - základní kurz ZG1 výhodou

nabízíme:

- zaškolení
- dotované stravování v jídelně v areálu závodu
- penzijní připojištění až 2.000 Kč
- měsíční odměny
- roční prémie
Životopisy zasílejte na ***

Informace o pozici

Plat: 26 – 45 000 Kč/měs.

Vzdělání Středoškolské (výuční list)

Kontaktní osoba: Edita Kellnerová