Provozní údržbář / údržbářka, manipulant / manipulantka

Popis

Kontakt

telefonicky.

Požadujeme:

- řidičský průkaz sk. B (zkušený řidič / řidička).

Náplň práce:

- údržba výrobních zařízení a CNC obráběcích strojů
- údržba objektu - běžné drobné opravy v rámci provozu
- pomocné práce související s výrobou na CNC strojích
- správa skladu materiálu včetně jeho dokumentace (příjem, manipulace, příprava pro výrobu - obsluha pily)
- provozní manipulace s VZV
- odvoz dílů na související kooperační práce v rámci celé ČR dodávkou.

Nabízíme:

- motivační ohodnocení pro nově získané obchodní případy
- příspěvek na stravování.

Informace o pozici

Plat: od 25 000 Kč/měs.

Vzdělání Středoškolské (výuční list)

Kontaktní osoba: Adéla Kašparová