Provozní technik/ technička - údžbář / údržbářka - skladník / skladnice

Popis

Kontakt

telefonicky PO - PÁ od 10:00 do 14:00 hod. nebo e-mailem ***

Požadujeme:

- min. SOU (vzdělání v oboru elektro výhodou)
- pracovitost a manuální zručnost
- fyzická zdatnost (manipulace s břemeny)
- znalost práce na PC (MS Office, uživatelská znalost internetu)
- organizační schopnosti, pečlivost, samostatnost, zodpovědnost
- schopnost soustředění, komunikativnost, kultivovanost, schopnost spolupráce
- řidičský průkaz sk. B - aktivní řidič
- znalost obsluhy VZV.

Náplň práce:

- správa budov, provádění údržby, kontroly a opravy strojů, budov, technického vybavení budov a venkovních prostor
- rozvoz zboží, obsluha a údržba strojů, práce spojená s chodem firmy
- fyzická přejímka materiálu, vychystávání zboží, manipulace s balíky.

Informace o pozici

Plat: od 180 Kč/hod.

Vzdělání Středoškolské (výuční list)

Kontaktní osoba: Michaela Bartáková