Provozní montér vodovodů

Popis

Místo výkonu práce: Kroměříž
- Pracovní náplň: údržba a opravy vodovodních řadů, realizace vodovodních přípojek, výměny fakturačních vodoměrů

Požadavky

: SO vzdělání – vyučení technického směru (obor: instalatér, strojní zámečník, opravář-mechanik), praxe min. 1 rok, řidičský průkaz skupiny B (aktivně) podmínkou, sk. C + strojní průkaz - výhodou, uživatelská znalost práce na PC, zodpovědnost, samostatnost, komunikativnost, aktivní přístup
- Předpokládaný nástup: 02.05.2023 nebo dle dohody, Pracovní doba: Po-Pá 7,00-15,00 hod. (jednosměnný), po zapracování výkon pohotovostní služby

Nabízíme:

Pracovní poměr na dobu určitou, po zapracování s možností prodloužení na neurčitou, Mzdové ohodnocení odpovídající dosavadní praxi a zkušenostem, nástupní mzda 150,30,- Kč + 20% prémie (měsíční mzda od 29 500,- Kč), mimořádné odměny, volnočasové poukázky Flexipass, stravenky, 25 dnů dovolené, možnost rekreace ve firemních chatách, příspěvek na dětskou rekreaci a ještě další zaměstnanecké

benefity

podle kolektivní smlouvy, Pravidelné profesní vzdělávání

- Přihlásit se a bližší informace můžete získat osobně v sídle společnosti Kojetínská 3666/64, Kroměříž, Naděžda Skotková, personalistka, tel.***nebo elektronicky: *** zasláním přihlášky se strukturovaným životopisem s názvem pozice, o kterou se ucházíte a kopií dokladu dosaženého vzdělání. Termín doručení přihlášek: do 21.04.2023.

Informace o pozici

Plat: od 29 500 Kč/měs.

Vzdělání Středoškolské (výuční list)

Kontaktní osoba: Naděžda Skotková