Provozní elektroúdržbář

Popis

pracoviště Kroměříž

Náplň práce:

průběžná kontrola strojů a zařízení, vykonávání preventivní údržby výrobních zařízení, práce na směnný provoz

Požadavky

: manuální zručnost, technická zdatnost, flexibilita, rozhodnost, týmová spolupráce, znalost Nařízení vlády č. 190/2022 a 194/2022 (původně vyhláška č. 50/78 Sb.o odborné způsobilosti v elektrotechnice)
- doba určitá 1 rok s možností prodloužení

Nabízíme:

příspěvek na stravování, penzijní pojištění, na dojíždění nad 20 km, zvýhodněné telefonní O2 Family tarify, zaměstnanecké balíčky, odměna 1.200 Kč za vitalitu, 500 Kč, za HV, roční

benefity

v hodnotě 5 000 Kč, Makro karta a další
- Své písemné nabídky se strukturovaným životopisem posílejte na e-mail: *** nebo

kontakt

telefonicky Po-Pá (tel.***, paní Bradová).

Informace o pozici

Plat: 30 500 – 34 000 Kč/měs.

Vzdělání Středoškolské (výuční list)

Kontaktní osoba: Danuše Bradová