Provozní elektrikář/ka/, elektroúdržbář/ka

Popis

PRACOVIŠTĚ Kroměříž

Náplň práce:

elektroúdržba výrobních linek, strojů a zařízení, provádění preventivních prohlídek výrobních linek a strojů, vyhledávání a diagnostikování elektrických závad, opravy poškozených elektrických částí strojů a výrobních linek

Požadavky

: vyučení / SŠ elektro, § 6 vyhl. 50/1978 Sb., samostatnost, spolehlivost, manuální zručnost, zkušenosti s opravami a údržbou strojů ve výrobní společnosti, základní znalost měřící a regulační techniky, ochota držení pracovní pohotovosti
- Společnost nabízí: HM + bonusy, příspěvek na penzijní připojištění, 5 týdnů dovolené, stravování v areálu společnosti - výběrové menu (příspěvek zaměstnavatele), bohatý sociální program

Kontakt

osobně na pracovišti (profesní životopis s sebou) nebo telefonicky v době Po-Pá 8:00-14:00 hod. (paní Tomaštíková, tel.:***,***), příp. své písemné nabídky s profesním životopisem posílejte na e-mail: ***

Informace o pozici

Plat: od 35 000 Kč/měs.

Vzdělání Středoškolské (výuční list)

Kontaktní osoba: Blanka Tomaštíková