Projektový manažer/manažerka

Popis

Náplň práce:

řešení obchodních požadavků, kalkulace, plánování, organizování, řízení a kontrola realizace projektu, řízení dokumentace k projektu, řízení komunikace v projektu, koordinace činností více týmů napříč různými odděleními ve firmě, spolupráce na výběrovém řízení a smluvním zabezpečení projektu.

Požadujeme:

ukončené minimálně střední odborné vzdělání, praxe v obchodu výhodou, orientace na zákazníka, obchodní dovednosti, proaktivní přístup k řešení problémových situací, analytické myšlení, strukturovanost a pragmatičnost, organizační schopnosti, komunikační a prezentační dovednosti, znalost MS Office, IS Helios výhodou, komunikativní znalost anglického jazyka výhodou

Zájemci se mohou hlásit:
- zasláním životopisu (CV) na e-mail: ***

Informace o pozici

Plat: od 25 000 Kč/měs.

Vzdělání Středoškolské (maturita)

Kontaktní osoba: Miroslava Suchá