Projektmanažer (m/ž)

Popis

Místo výkonu práce:
okres Mladá Boleslav,***Mladá Boleslav 1

Prvotní kontakt:

osobně:
tel.:***,

Náplň práce

- Organizuje průběh realizace projektů z hlediska obsahu, nákladů, kvality a termínův rámci projektů vozů
- Informuje o stavu projektu členy projektového týmu a zadavatele projektu v rámci projektů vozů
- Vypracovává zprávy o stavu projektů v rámci projektů vozů
- Navrhuje zadání projektu v rámci projektů vozů
- Vypracovává prezentace o stavu projektu a o nových produktech v rámci projektů vozů
- Vyhodnocuje projektovou dokumentaci v rámci projektů vozů
- Navrhuje koncepce projektů v rámci projektů vozů
- Dohlíží na aplikaci legislativy na podmínky společnosti ŠA
- Dohlíží na vývojové aktivity k dosažení milníků v rámci své působnosti
- Stanovuje termínové plány pro projekty v rámci projektů vozů
- Vypracovává analýzy vztahující se k projektu v rámci projektů vozů
- Vyhodnocuje šance a rizika vztažená k projektu v rámci projektů vozů

požadujeme

minimálně bakalářské vzdělání
- znalost AJ na komunikativní úrovni, znalost dalších cizích jazyků výhodou,
- zkušenosti s obdobnou profesí v automobilovém průmyslu vítány

Informace o pozici

Plat: 60 – 80 000 Kč/měs.

Vzdělání Bakalářské

Kontaktní osoba: Bc. Jiří Nečesaný