Projektmanager SK A0 SUV IN (m/ž)

Popis

Prvotní kontakt:

osobně :
tel***

Náplň práce

- zajišťuje v rozšířené působnosti koordinaci vývojových aktivit integrace celého vozu, karoserie a vnitřní výbavy, elektriky/elektroniky vozu a dalších součástí vozu A0 SUV a platformy MQB27 G Serie,
- zajišťuje funkce technického řízení projektu pro A0SUV a MQB 27 G Serie a pro následné projekty
- převzetí, příprava a odsouhlasování vývojových standardů a vývojových kritérií v projektu
- komunikace a spolupráce s uživateli platformy MQB27G Serie (VW do B, VW SA, VW China, SVWIPL).
- zastupování vedoucího EXZ v grémiích

Požadujeme

minimálně Bc. vzdělání
- Znalost AJ na jednací úrovni, další cizí jazyky výhodou
- praxe z automobilového průmyslu výhodou

Informace o pozici

Plat: 60 – 100 000 Kč/měs.

Vzdělání Bakalářské

Kontaktní osoba: Bc. Jiří Nečesaný