Projektant pozemních staveb

Pracovní doba pružná, základní od 7:00 do 15:30 hod., případně dle domluvy.
Mzda až 40100 Kč,

Požadavky

- SŠ/VŠ, nejlépe absolventi, znalost práce s autocad LT + cadkon, MS office, případně 3D projektování v Revit, řidičský průkaz skupiny B, orientace v problematice projektování staveb a legislativy - stavební zákon a příslušných vyhlášek, vhodná znalost problematiky energetické náročnosti staveb a příslušného SW.
Znalost projektování zdravotechnických instalací.
Pracovní náplň:
- projektové dokumentace skutečného stavu objektů, vypracovávání projektových dokumentací pro územní a stavební řízení, provádění stavby.
Bonusy:
- profesní růst, důraz na osobní vzdělávání a rozvoj znalostní báze, příspěvek na stravování

První kontakt

je možný POUZE e-mailem, následně proběhne osobní pohovor.

Informace o pozici

Plat: od 40 000 Kč/měs.

Vzdělání Středoškolské (maturita)

Kontaktní osoba: Martin Dvořák