PROJECT/SALES MANAGER

Společnost VODA CZ s.r.o., která otvírá svoji další kancelář v Plzni, hledá do nového týmu posilu na pracovní pozici "PROJECT/SALES MANAGER".
Jsme vodohospodářská společnost, která byla založena v roce 2002. Realizujeme jak malé domovní ČOV, tak i dodávky rozsáhlých technologií.

Náplň práce:

- dohled nad výrobou a realizací strojně-technologických částí ČOV, úpraven vody a čerpacích stanic
- účast a řízení konkrétního inovačního projektu firmy
- péče o stávající zákazníky a pravidelné schůzky s nimi
- vyhledávání nových obchodních příležitostí
- odpovědnost za plnění stanovených cílů a obchodní výsledky
- administrativa s tím spojená

Požadujeme:

- SŠ nebo VŠ vzdělání technického směru (stavební, elektro, chemicko- technologické, životní prostředí...)
- komunikativnost a časovou flexibilitu
- odpovědnost, samostatnost, pečlivost a chuť pracovat
- proaktivní a pozitivní přístup k práci
- znalost práce na PC, Word, Excel
- řidičský průkaz sk. B - aktivní řidič

Nabízíme:

- dlouhodobou perspektivu ve stabilní společnosti
- zajímavé finanční ohodnocení
- stravenkový paušál
- příspěvek na penzijní/životní pojištění
- 3 dny sick days
- služební telefon, notebook
- služební automobil i k soukromým účelům
- v rámci pracovního poměru

nabízíme

doškolení a zvýšení odbornosti ve vodohospodářské činnosti
V případě zájmu nás

kontakt

ujte:
Ing. Kateřina Jílková
oblastní ředitelka Praha
mob.:*** e-mail: ***

Informace o pozici

Plat: 50 – 60 000 Kč/měs.

Vzdělání Středoškolské (maturita)

Kontaktní osoba: Kateřina Jílková