PRODUKTOVÝ MANAŽER / PRODUKTOVÁ MANAŽERKA

Pracovní poměr na dobu neurčitou, jednosměnný provoz. Nástup možný ihned.

Náplň práce:

odpovědnost za svěřené portfolio produktů a dodavatelů v oblasti stavebnin; výběr dodavatelů a příprava obchodních smluv; rozšiřování portfolia produktů o nové, tvorba technických podkladů; produktové školení pro zaměstnance; produktová podpora a servis obchodním zástupcům; aktualizace nákupních i prodejních cen; nastavování strategie prodeje v rámci celé společnosti; spolupráce s obchodním a provozním týmem; průzkum konkurenčních produktů.

Požadavky

: minimálně 5 let praxe v obchodním sektoru v oblasti nákupu a prodeje, výborná znalost práce na PC (Excel, Word, PowerPoint, Power BI), samostatnost a zodpovědnost, proaktivní přístup, řidičský průkaz sk. B.

Kontakt

zasláním životopisu na e-mail: ***

Informace o pozici

Plat: 45 – 55 000 Kč/měs.

Vzdělání Středoškolské (maturita)

Kontaktní osoba: Michaela Fialová