PRODUKČNÍ ZAKÁZKOVÉ VÝROBY

Popis

První kontakt

e-mailem.

Jste komunikativní, nebojíte se řešit i složité úkoly a máte rádi práci s lidmi?
Pak jste to právě Vy, koho hledáme…
Hledáme spolehlivého a samostatného jedince, který skvěle doplní náš tým.

POŽADUJEME:
" ukončené SŠ, VŠ vzdělání
" dobré organizační schopnosti - Time management
" jste vstřícní, příjemní a máte reprezentativní vystupování
" uvažujete logicky a konstruktivně
" nechybí Vám přesnost, pečlivost a spolehlivost
" dobře zvládáte práci s telefonem a PC (MS Office, SAP - výhodou)
" znalost grafických programů - výhodou!!
" týmového hráče, který se nevzdává, když narazí na překážku

NÁPLŇ PRÁCE:
" nacenit a zadat do výroby zakázky a kontrolovat jejich průběh
" komunikovat s klienty a pomáhat jim nalézt optimální řešení jejich potřeb
" konzultovat technologická řešení
" zodpovídat za správné předání informací mezi zákazníkem, výrobou a naopak
" proaktivně budovat vztahy s přidělenými klienty
" řešit obchodní případy ve spolupráci s Obchodním oddělením
" společně s výrobou plánovat instalace vyrobených zakázek pro klienty
NABÍZÍME:
" odborné zaškolení a získání zkušeností v oblasti reklamy a digitálního tisku
" možnost osobního a profesního rozvoje, prostor pro seberealizaci
" skvělé platové podmínky, různé firemní

benefity

" nástup dle domluvy, možný ihned

Zaměstnanecké výhody:
osobní ohodnocení, stravenky, multisport karta, vzdělávání, káva na pracovišti, firemní akce

Informace o pozici

Plat: 24 – 26 000 Kč/měs.

Vzdělání Žádné

Kontaktní osoba: Iveta Haraštová