Prodejce/prodejkyně značkových náhradních dílů

Popis

Nástup možný IHNED.
Pracovní doba: osmihodinová v rozmezí 7:00 hod. - 18:00 hod.

Auto Kubíček s.r.o. je koncesionář značky Renault a Dacia. Patříme k největším prodejcům nových vozidel na Severní Moravě. Pro rozšíření našeho úspěšného týmu hledáme na pobočku v Olomouci kolegu/kolegyni prodejce se silně prozákaznickým přístupem.

Nabízíme:

- zajímavou práci v automobilovém odvětví na plný úvazek a dobu neurčitou
- dlouhodobou perspektivu a zázemí ve stabilní a rychle se rozvíjející společnosti
- motivující finanční ohodnocení + bonusy z prodeje
- řádné zaškolení v dané problematice a další vzdělání v oboru
- služební telefon, notebook a automobil pro firemní použití.

Náplň práce:

- komunikace se zákazníky osobně v autoservisech, ale i telefonicky, emailem
- pomoc zákazníkům vybrat a objednat správní díl
- přijímat a zpracovávat objednávky
- práce s elektronickými katalogy
- rozvoz objednaných dílů zákazníkům.

Požadujeme:

- orientace na zákazníka a silné obchodní cítění
- zájem o auta, technická znalost autodílů výhodou
- praxe na podobné pozici vítána
- ochota učit se nové věci
- spolehlivost, zodpovědnost a loajalitu k firmě
- řidičský průkaz skupiny B - aktivní řidič
- základní znalost programů MS Office

Životopis zašlete na adresu: ***

Kontakt

ní osoba: Jana Pechová
Mobil:***

Informace o pozici

Plat: 35 – 45 000 Kč/měs.

Vzdělání Základní

Kontaktní osoba: Jana Pechová