PRODEJCE/MECHANIK JÍZDNÍCH KOL

Popis

Vzdělání: ukončené SŠ vzdělání, znalost AJ/NJ výhodou

Náplň práce:

aktivní prodej jízdní kol, elektrokol a dalšího sportovního zboží; poradenství a komunikace se zákazníky; diagnostika elektrokol; servisní práce

Požadujeme:

-velmi dobrou znalost sortimentu jízdních kol, elektrokol a cyklistických doplňků a komponentů
-zkušenosti s prodejem/servisem jízdních kol a komponentů
-velmi dobré komunikační schopnosti a příjemné vystupování
-znalost práce s PC; manuální zručnost; spolehlivost

Nabízíme:

práci na hlavní pracovní poměr; příjemné prostředí rodinné firmy; motivační platové ohodnocení dle výkonů; zaměstnanecké

benefity

Životopis prosíme zaslat na e-mail : ***

Kontakt

ní osoba : Richterová Pavla, tel.***

Informace o pozici

Plat: od 35 000 Kč/měs.

Vzdělání Středoškolské (výuční list)

Kontaktní osoba: Pavla Richterová