Prodejce nových vozů

Popis

z:17.9.2024

Do našeho týmu HLEDÁME kolegu/kolegyni na pozici prodejce nových vozů.

NÁPLŇ PRÁCE
o Komunikace se zákazníky
o Zajištění celého procesu prodeje vozu (příprava, testovací jízdy, samotný prodej)
o Spolupráce s ostatními členy v týmu
o Průběžné vzdělávání v certifikovaném programu ŠKODA

NABÍZÍME
o Spravedlivý bonusový systém odměn závislý na vlastním výkonu
o Kariérní růst
o Certifikované vzdělávání ŠKODA
o Zázemí moderního autosalonu
o Zaměstnanecké

benefity

OČEKÁVÁME
o Motivaci a chuť pracovat na této pozici
o Aktivní řidič sk. B
o Střední vzdělání s maturitou
o Uživatelskou znalost práce na PC
o Být spolehlivým partnerem našim zákazníkům a kolegům v týmu

Benefity

pro zaměstnance: Stravování v místě, kávový servis, benefitní karta, firemní tarif, finanční bonus, zaměstnanecké slevy, vzdělávání, kariérní růst, firemní akce.

Stravování v místě, kávový servis, benefitní karta, firemní tarif, finanční bonus, zaměstnanecké slevy, vzdělávání, kariérní růst, firemní akce.

Kontakt:

Marie Košíková, telefonicky od 08:00 do 16:00 hod. na čísle***, e-mail: ***

Informace o pozici

Plat: 30 – 50 000 Kč/měs.

Vzdělání Středoškolské (maturita)

Kontaktní osoba: Marie Košíková