prodavač/ka - smíšeného zboží

Popis

pracoviště Kvasice

Náplň práce:

práce na pokladně a v obslužném úseku, vyskládávání zboží, doplňování cenovek, kontrola ZL, úklid

Požadavky

: vyučení v oboru prodavač/ka výhodou, praxe v oboru vítána, zodpovědnost, spolehlivost, vstřícnost k zákazníkům, ochota
- zkrácený úvazek 30 hod./týden, otevírací doba - Po-Čt 6:30-17:30 hod., Pá 6:30-18:00, So 6:00-11:00, Ne 7:00-11:00 hod., doba určitá 6 měsíců s možností prodloužení

Benefity

: příspěvek na stravování, vánoční bonus, měsíční příspěvek na masáže, roční příspěvek pro děti ze soc. fondu, zaměstnanecký příspěvek na důchodové připojištění

kontakt

telefonicky Po-Pá, 7:00 - 15:00 hod. (paní Tvrdoňová, tel:***,***), příp. své písemné nabídky se strukturovaným životopisem posílejte na e-mail: ***, ***

Informace o pozici

Plat: 19 – 22 000 Kč/měs.

Vzdělání Středoškolské (výuční list)

Kontaktní osoba: Jitka Tvrdoňová