Prodavač/ka potravinářského zboží

Pracovní poměr na dobu určitou 6 měsíců, možnost prodloužení pracovního poměru na dobu neurčitou.

Náplň práce:

- obsluha zákazníků, prezentace a prodej zboží (objednávky, příjem, příprava, skladování)
- zodpovědnost za pokladnu, čistotu na prodejně a dodržování předepsaných standardů

Požadujeme:

- samostatnost, zodpovědnost, časovou flexibilitu, chuť pracovat a učit se
- praxe v oboru a vedení kolektivu
- trestní bezúhonnost, zdravotní způsobilost pro práci s potravinami

Nabízíme:

- možnost prodloužení pracovního poměru na dobu neurčitou
- možnost zkráceného úvazku (6 hod.)
- zajistíme důkladné zaškolení
- odpovídající mzdové ohodnocení + zaměstnanecké

benefity

Zaměstnanecké výhody: nákup kuřecího masa za zvýhodněné ceny, zaměstnanecké poukázky na nákup v prodejnách RABBIT, zvýhodněné firemní půjčky.

První kontakt

telefonicky po-pá 8.00-17.00 hod na č.***- p. Marčíková nebo na e-mail. adrese: ***

Informace o pozici

Plat: 23 – 26 000 Kč/měs.

Vzdělání Středoškolské (výuční list)

Kontaktní osoba: Růžena Marčíková