Prodavač/ka masa a uzenin

Popis

Pracoviště Morkovice-Slížany

Náplň práce:

prodej masa a uzenin, doplňování zboží, úklid

Požadujeme:

Zkušenosti s přímým (pultovým) prodejem čerstvých potravin, nejlépe masa a uzenin, Zdravotní způsobilost pro práci v potravinářství, komunikační schopnosti, profesionální přístup k zákazníkům, flexibilitu a loajálnost

Benefity

: jídelní kupony (stravenky) v hodnotě 116,- Kč plně hrazené zaměstnavatelem, mimořádné prémie 2x ročně až 7.000,- za příslušné pololetí

Kontakt

telefonicky Po-Pá, 7:00 - 15:30 hod. (paní Žourková, pan Stančík, tel:***,***) nebo své písemné nabídky s profesním životopisem posílejte na e-mail: ***

Informace o pozici

Plat: 26 – 30 000 Kč/měs.

Vzdělání Středoškolské (výuční list)

Kontaktní osoba: Jana Žourková, Stančík Vladimír