Prodavač / Prodavačka - pokladní - DPP

Popis

1.

kontakt

telefonicky, e-mailem. Tel.:***,***, e-mail: ***
Dohodnutí osobního pohovoru telefonicky předem s vedoucí provozovny p. Silvii Kovalskou -***. Nástup IHNED.

Pro naši provozovnu PRIMA PEKÁRNA do menšího kolektivu přivítáme kolegyni/kolegu s příjemným vystupováním, manuální zručnosti, pracovním nasazením a úsměvem na dohodu o provedení práce.

Náplň práce:

- příprava, vypékání a prodej pekárenských výrobků
- příprava obložených baget a polévek
- znalost práce na obchodních pokladnách a praxe s prodejem pečiva výhodou
- provozní doba pondělí - neděle
- ranní a odpolední směny, preferujeme výpomoc na odpoledních směnách a o víkendech (směny dle dohody)

Požadujeme:

- pracovní morálku
- komunikativnost a příjemné vystupování
- aktivní přístup k zákazníkům
- manuální zručnost, zodpovědnost, spolehlivost, chuť pracovat, učit se novým věcem
- věk 18+
- výborný zdravotní stav
- dlouhodobou spolupráci
- vhodné pro studenty

Informace o pozici

Plat: 150 – 185 Kč/hod.

Vzdělání Středoškolské (výuční list)

Kontaktní osoba: Silvie Kovalská