Procesní technik – stabilní práce – profesní posun

Popis

  •  Optimalizace stávajících výrobních procesů
  • Spolupráce v projektovém týmu při náběhu nové výroby
  • spolupráce na tvorbě FMEA
  • Vyhodnocování výrobních ukazatelů

Požadujeme

  • Znalost výrobních procesů, automatizace
  • Výhodou znalost FMEA, MSA, Cpk, SPC
  • Komunikativní znalost anglického jazyka

Nabízíme

  •  Perspektivní možnost dalšího kariérního a odborného posunu
  • Zázemí stabilní společnosti a dlouhodobá možnost uplatněn
  •  Flexibilní pracovní doba
  •  Částečná možnost práce na home-office
  •  Motivačního bonusy, roční prémie
  •  5 týdnů dovolení
  •  Stabilní zázemí rostoucí společnosti
  •  Rozmanitá náplň práce

Informace o pozici

Plat: 45 – 55 000 Kč/měs.

Vzdělání Středoškolské (výuční list)

Kontaktní osoba: Marian Adam

Podobné nabídky

Práce ve strojírenství pro čerstvé absolventy

32 – 37 000 Kč/měs.

Pardubice (Okres Pardubice)

Práce pro čerstvé absolventy – operátor CNC

32 – 39 000 Kč/měs.

Přelouč (Okres Pardubice)

Operátor CNC – práce na 2 směny s volnými víkendy

33 – 39 000 Kč/měs.