Procesní technik/-čka

Popis

Požadavky

- min.SOU/SŠ vzdělání
- výhodou znalost AJ nebo NJ
- běžná uživatelská znalost práce na PC, SAP program výhodou

Náplň práce:

- vyhledávání možnosti úspor v oblasti výrobních nákladů, časů a spotřebě materiálu
- vedení a moderování projektů KVP akcí, definování a sestavení týmu pro jejich realizace
- vyhodnocování a realizace zlepšovacích návrhů, vyhledávat možnosti zplešování výrobních procesů
Zaměstnanecká výhody:
Letní a zimní prémie, čisté a moderní pracovní prostředí, až 5 týdnů dovolené a zdravotní volno, Benefitní program Sodexo, stravenkový paušál, příspěvek na soukromé penzijní pojištění,
nadstandardní příplatky, zvýhodněné tarify a datové balíčky od mobilních operátorů, slevy u prodejců vozidel a nabídky zvýhodněných pojišťovacích produktů, a mnoho dalších ...

Prvotní kontakt zaměstnavatele:

- email: ***
- telefonicky:***,***

Informace o pozici

Plat: od 43 000 Kč/měs.

Vzdělání Středoškolské (výuční list)

Kontaktní osoba: Lucie Černá