Minimálně roční zkušenost ve výrobní společnosti na pozici související s výrobním procesem
o Znalost dokumentace: FMEA, kontrolní plán, Flowchart, SPC, znalost MS Office
o Angličtina na komunikativní úrovni
o Střední odborné/technické vzdělání (upřednostňováno: mechanické, procesní, strojní inženýrství; mechanika a konstrukce strojů; materiálové inženýrství atd.)
o Pokročilá znalost specifických požadavků zákazníka, OEE, Lean metody
o Spolehlivost, komunikační schopnosti, schopnost rychle se přizpůsobit měnícím se okolnostem, týmová spolupráce

Náplň práce:

Technologický dozor nad výrobním procesem, návrh a implementace procesů pro výrobu,

kontakt

s dodavateli strojů, nástrojů a výrobních materiálů, příprava a aktualizace procesní a technické dokumentace, optimalizace procesů, strojů a nástrojů, zadání, převzetí a realizace nových výrobních linek a nástrojů, tvorba layoutu pracoviště.
5 týdnů dovolené, penzijní připojištění, stravování s 55% příspěvkem zaměstnavatele, příspěvek na dopravu, nadstandardní příplatky, premie, pružná pracovní doba s možností nadpracovat si hodiny, příležitostně home office

První kontakt

emailem nebo telefonicky 10,00 - 12,00 hod.

Informace o pozici

Plat: od 50 000 Kč/měs.

Vzdělání Středoškolské (maturita)

Kontaktní osoba: Petra Svatoňová