PŘÍPRAVÁŘI VOZIDEL - POMOCNÉ PRÁCE V AUTOSALONU PEUGEOT (m+ž)

Náplň práce:

- příprava nových a ojetých vozidel, péče o skladová vozidla - mytí a drobná údržba
- pomocné práce v servisní dílně - mytí, vysávání vozidel po servisu, provádění autokosmetických prací
- provádění drobných údržbových a úklidových prací v areálu společnosti

Požadujeme:

- výuční list
- praxe v oboru technického zaměření
- spolehlivost, samostatnost, flexibilita

Nabízíme:

- zaměstnání v příjemném a profesionálním kolektivu
- zázemí stabilní společnosti

HLÁSIT SE: Svoboda David, tel.:***, e-mail: *** - zaslat životopis, osobní schůzka lze sjednat emailem nebo po předchozí telefonické domluvě (k projednání doporučenky)

Informace o pozici

Plat: 28 – 33 000 Kč/měs.

Vzdělání Středoškolské (výuční list)

Kontaktní osoba: David Svoboda