PŘÍPRAVÁŘ STAVEB

Popis

Náplň práce:

Zpracování jednoduchých cenových nabídek
Provádění výběrových řízení na dodavatele částí staveb a materiálů
Zpracování rozpočtů projektu, analýza ekonomiky staveb, zpracování časového plánu staveb
Správa databáze nákupních cen materiálů
Zajišťování smluv se subdodavateli

Požadujeme:

" SŠ/VŠ vzdělání stavebního nebo technického směru
" Znalost práce na PC - MS Office, čtení CAD výkresů, znalost rozpočtových programů
" ŘP sk. B - aktivní řidič
" Praxe na obdobné pozici ve stavebnictví výhodou
" Zodpovědnost, pečlivost, spolehlivost, flexibilita a samostatnost

Zaměstnanecké výhody:
" Zázemí silné a stabilní společnosti
" Nadstandardní finanční ohodnocení
" Zaškolení na danou pozici od zkušených kolegů
" Rozvoj technických dovedností a znalostí
" Program zaměstnaneckých benefitů (finanční prémie, stravné, program péče o zdraví, atd.)

Informace o pozici

Plat: 35 – 40 000 Kč/měs.

Vzdělání Středoškolské (maturita)

Kontaktní osoba: Milan Votava