Přípravář-ka/ rozpočtář-ka staveb

Popis

Náplň práce:

- zajišťovat materiály pro plynulý chod stavby
- připravovat stavební rozpočty a kalkulace
- technická a cenová jednání se subdodavateli
- sledování harmonogramu stavebních prací a zajištění jejich dodržování
- účastnit se kontrolních dnů na stavbách

Požadujeme:

- středoškolské nebo vysokoškolské vzdělání ve stavebním oboru
- praxe na obdobné pozici výhodou
- výhodou bude znalost systému KROS
- orientaci v projektové dokumentaci
- aktivní přístup, pečlivost a schopnost dotahovat věci do konce
- řidičský průkaz sk.B

Nabízíme:

- jistotu spolehlivého, finančně silného zaměstnavatele
- výroční bonusy
- možnost dalšího vzdělání, plně hrazená různá školení a kurzy
- profesionální a přátelský kolektiv
- služební auto i k soukromým účelům, telefon, tablet nebo notebook
- výhodné tankování PHM, firemní teambuildingy, výhodné stravování

Kontakt:

telefonicky Pondělí až pátek 7:00 - 15:30 hod.

Informace o pozici

Plat: 35 – 45 000 Kč/měs.

Vzdělání Středoškolské (maturita)

Kontaktní osoba: Tereza Čopová